Už znáte MamaBe?

Za MamaBe stojí příběh jedné mámy, která se rozhodla svého syna vychovávat v duchu minimalismu. Mámy, která chtěla svému dítěti dopřát krásné hračky a nechtěla celý dům zaplavit plastovými krámy a hračkami, které nedají dítěti prostor rozvíjet jeho vlastní kreativitu.

Tahle vize mě rychle nasměrovala k Montessori pomůckám. Ty však celkem často nesplňovaly poslední kritérium - nezruinovat nás. A tak jsem začala hračky a různé pomůcky vyrábět. Nakonec jsem jich vyrobila tak moc, že můj původní záměr vést syna ke skromnosti a minimalismu úplně padnul. Proto jsem se rozhodla, své kutilské nadšení šířit dál. Časem už jeden pár dospělých rukou přestal stačit a tak v tom se mnou dneska jede několik dalších nadšenců, které těší být součástí procesu, na jehož konci je dětská radost. Do týmu nám přibyla i malá inspirace, aby naše hračky byly genderově vyvážené. 

Všechny hračky a pomůcky jsou ručně s láskou vyráběné z atestovaných materiálů převážně od českých výrobců a splňují požadavky na hračky pro děti od tří let. Přestože děláme co můžeme, výroba některých nám zabere až dva týdny. Pokud potřebujete objednávku vyřídit rychleji, dejte nám vědět a my uděláme co je v našich silách, abychom to stihli.