Už znáte MamaBe?

Za MamaBe stojí příběh jedné mámy, která se rozhodla svého syna vychovávat v duchu minimalismu. Mámy, která chtěla svému dítěti dopřát krásné hračky a nechtěla celý dům zaplavit plastovými krámy a hračkami, které nedají dítěti prostor rozvíjet jeho vlastní kreativitu.

Tahle vize mě rychle nasměrovala k Montessori pomůckám. Ty však celkem často nesplňovaly poslední kritérium - nezruinovat nás. A tak jsem začala hračky a různé pomůcky vyrábět. Nakonec jsem jich vyrobila tak moc, že můj původní záměr vést syna ke skromnosti a minimalismu úplně padnul. Proto jsem se rozhodla, své kutilské nadšení šířit dál. Časem už jeden pár dospělých rukou přestal stačit a tak v tom se mnou dneska jede několik dalších nadšenců, které těší být součástí procesu, na jehož konci je dětská radost. Do týmu nám přibyla i malá inspirace, aby naše hračky byly genderově vyvážené. 

Všechny hračky a pomůcky jsou ručně s láskou vyráběné z atestovaných materiálů převážně od českých výrobců a splňují požadavky na hračky pro děti od tří let. Přestože děláme co můžeme, výroba některých nám zabere až dva týdny. Pokud potřebujete objednávku vyřídit rychleji, dejte nám vědět a my uděláme co je v našich silách, abychom to stihli. 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení