Zvířata světa - velká sada (PDF)

Neohodnoceno
250 Kč
Skladem

V sadě pro děti 3-7 let najdete pracovní listy, plakátky, hry, třísložkové karty a magnetky na téma zvířata světa. Ke každému světadílu obsahuje 10 autorských ilustrací nejtypičtějších zvířat a 10 dalších, která žijí v mořích a oceánech. Barevné kódování vychází z Montessori pedagogiky, takže vám budou krásně korespondovat i s dalšími pomůckami, třeba i s naší mapou světa, kterou nově můžete pořídit i ve velikosti A3.

 
PRACOVNÍ LISTY

Sada obsahuje 33 úkolů, které na tématu zvířat rozvíjejí pozornost, logické uvažování, zrakové vnímání, jazykové a matematické dovednostia znalosti o okolním světě. U každého úkolu je uvedena jedna z těchto oblastí a obtížnost, abyste věděli na co se zaměřit a s čím začít. Pracovní listy jsou určené pro věkovou kategorii 3-7 let. 

 

PLAKÁTY A4

Sada obsahuje 8 plakátků, na každém je daný světadíl a zvířata na něm žijící.

 

SADA HER

Sada obsahuje hry:
- dobble
- domino
- bingo
-přebíjenou
- kvarteto
- vějířky s písmenky

 

TŘÍSLOŽKOVÉ KARTY 

Každé ze 75 zvířat najdete na kartičce s obrázkem a názvem zvlášť, které k sobě dítě přiřazuje. Diky další kartě, na které je název a obrázek dohromady, si muže úkol zkontrolovat a pracovat tak samostatně s chybou.

 

MAGNETKY / SAMOLEPKY

Všechna zvířátka zhruba v odpovídajícím poměru velikostí s naznačeným obrysem. Snadno si z nich můžete vyrobit magnetky nebo samolepky.

Kategorie: Pomůcky v elektronické podobě

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení